Відгуки

Я, мати Даяни Т. Звернулася до Віри Євстафіївни допомогти вилікувати мою дочку. Ми  приїхали із Івано-Франківська, де ми лікувалися на протязі одного року. Там, нам, не поставили точного діагнозу тому і змістовного лікування нам там не надали. Віра Євстафіївна нас довго обстежувала і знайшла у моєї дитини трихінелy. 3 місяця лікування і я побачила свою дитину здоровою і цвітущою. Дякую! Вам Віра Євстафіївна, за те, що Ви нам допомагаєте і даєте надію одужання.
27 листопада 2013


Я Марина Д., приехала к профессору Казмерчук В.Е. по направлению лечащего врача. Проходя курс лечения от всевозможных болезней (которые оказались следствием проблем с иммунной системой) на протяжении 3-х месяцев мне не могли установить диагноз и только Вера Евстафьевна смогла мне помочь.
Огромное спасибо!
Дай Бог Вам крепкого здоровья!
22.11.2013


Аліна Д.
Лікувала васкуліту в одній з лікарень міста Києва. Не було результату, тому звернулася до Казмірчук Віри Євстафіївни. Після 5 місяців лікування, в мене пролонгована ремісія.
Дуже вдячна!
17.12.2013 р.


Я Василь М. 1971 р. народження, захворів на розсіяний енцефаломієліт в 2002 році лікувався в м. Снятин Івано-Франківської обл., а також в Івано-Франківську результати лікування були невтішні, були часті приступи судоми, зупинити приступ можна було тільки сібазоном. Коли знайомі порадили звернутися до Казмірчук Віри Євстафіївни я вагався, але коли обстежився і мені призначили імуноглобулін то результат був відчутній уже на другий день. Після курсу імуноглобуліну ремісія 2 роки. Я висловлюю велику подяку за те, що Ви робите для всіх хто потребує Вашої допомоги.
Щиро вдячний.
03.06.2014


Я, Татьяна Ч., 3 года ходила по врачам с сыном подростком который был очень болен. И Казмирчук В.Е. вылечила его. Прошу оказать поддержку в ее деле. Это очень хороший врач.
18.05.2015


Я, Оксана Ф., врач-терапевт, с сыном обращалась в течение двух лет к различным врачам, но помочь никто не смог, все давали только симптоматическое лечение. И только Казмирчук В.Е. смогла найти причину длительного заболевания и помочь ребёнку. Огромная благодарность. Здоровья, удачи, помощи государства и спонсоров.
26.05.15


Спостерігаюся у Казмірчук В.Є. з 2015 року. Прийшов з діагнозом розсіяний енцефаломієліт, парапарез кінцівок з проявами Джексонівської епілепсії. Через три місяці наступила ремісія. Реабілітуюсь кожні два роки.
Василь м. Снятин. Висловлюю щиру подяку Казмірчук В.Є.
01.03.2016 р.


З вдячністю та великою повагою хочу зазначити, що завдяки лікуванню у Казмірчук Віри Євстафьєвни мій син, Владислав К., 1997 р. н. вилікуваний від імунодефіциту та рецидивуючого бронхіту.
18.04.2017


Я, Олена Ш., висловлюю глибоку вдячність лікарю Казмірчук Вірі Євстафіївні за лікування моєї дитини. Діагноз: вірус Епштейна-Барра. Тільки завдяки високому професіоналізму ми маємо можливість жити, навчатися та просто радіти життю
м. Коростень.
18.04.2017 р.


Я, Алевтина Т., обратилась к Вере Евстафьевне в феврале 2019г. Меня более 10 лет беспокоил кашель и першения в горле, который не давал жить полноценной жизнью. В течении 10 лет поиска причины в разных врачей, никто не мог поставить правильного диагноза. И вот после обращению к Казмирчук В.Е. произошло – чудо, после одного курса лечения я вернула себе здоровье. Огромное спасибо Казмирчук В.Е., за поставленный правильный диагноз и за то что вылечили меня.
04.04.2019